Szanowni Klienci,
W związku ze zbliżającymi się Świętami chcielibyśmy poinformować, że zamówienia złożone po 01.12.16 będą realizowane w lutym 2017 roku. Korespondencja mailowa i kontakt telefoniczny będą prowadzone, a zamówienia nadal przyjmowane. Realizacja ich zostanie wznowiona na początku stycznia.

Wszystkim Klientom życzymy udanych zakupów.
www.prospero.net.pl
 
Strona Główna Kontakt Mapa strony Kontakt: 62 78 26 200
Aktualnie jesteś tutaj
     
 
Narożniki
Brak ofert!

Nowoczesne meble, w tym narożniki, sofy narożne, rogówki cieszą się obecnie bardzo dużym zainteresowaniem. W związku z ich dużą praktycznością musimy zdawać sobie sprawę z faktu, że ich cena będzie nieco wyższa, ale na pewno będzie to inwestycja niezwykle opłacalna. Takie meble można zobaczyć zarówno w salonach meblowych, małych sklepikach, jak i w Internecie. Wybór jest naprawdę duży, zarówno jeśli chodzi o sam model narożników, jak i ich kolorystykę, rodzaje przeszyć itd.. Takie nowoczesne meble mają w sobie wiele zalet, przede wszystkim są one bardzo wygodne, ale także niezwykle atrakcyjne dla oka. Mebel tego typu podniesie estetykę pomieszczenia, tworząc klimat elegancji i luksusu.

 

Istnieje wiele modeli sof narożnych, najbardziej popularne są narożniki rozkładane, z funkcją spania. Dodatkowo klienci zwracają uwagę na korzyści takie, jak: użyta do produkcji pianka, rodzaj sprężyn czy wypełnienia poduszek. Przy zakupie mebli takich, jak narożniki klienci więcej czasu poświęcają na dobór odpowiednich dla siebie komponentów, tak aby sofa służyła im przez długie lata.

 

 

 
     
Rozmiar katalogu
PDF: 6,56 MB
 
 
Strona Główna | O firmie | Nasza Oferta | Sklep OnLine | Kontakt | Fundusze Unijne
Copyright 2013 www.prospero.net.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.
projekt i realizacja: iPolska.com.pl
 
PROSPERO - producent mebli, meble tapicerowane, meble do salonu, meble pokojowe, meble młodzieżowe, meble dziecięce, meble systemowe, meble do sypialni