Szanowni Klienci,
W związku ze zbliżającymi się Świętami chcielibyśmy poinformować, że zamówienia złożone po 01.12.16 będą realizowane w lutym 2017 roku. Korespondencja mailowa i kontakt telefoniczny będą prowadzone, a zamówienia nadal przyjmowane. Realizacja ich zostanie wznowiona na początku stycznia.

Wszystkim Klientom życzymy udanych zakupów.
www.prospero.net.pl
 
Strona Główna Kontakt Mapa strony Kontakt: 62 78 26 200
Aktualnie jesteś tutaj
     
 
Sofy
Brak ofert!

Kiedy duże meble nie wchodzą w grę.. Polecamy wybrać mebel jakim jest SOFA!

 

Dziś spora liczba mieszkańców Polski mieszka w średniej wielkości mieszkaniu. Mieszkania rzadko są tak duże, jak tego potrzebujemy. Często nie mamy możliwości zagospodarowania tej przestrzeni do końca tak jakbyśmy tego chcieli.. Sofy kojarzą się z przyjemnością, miękkością, delikatnością, salonem, pokojem gościnnym, przyjemnym dotykiem, relaksem, odpoczynkiem itp. Wśród sof najbardziej popularne są sofy 2 osobowe z funkcją spania. Dodatkowo producenci mają w swojej ofercie sofy nierozkładane, 3 osobowe, z pojemnikami na pościel.. Polecamy ten rodzaj mebli, jakimi są sofy nie tylko do mieszkań, ale również do pokojów gościnnych w domkach jednorodzinnych, poczekalniach do gabinetów lekarskich, kosmetycznych i innych.. 

 

 
     
Rozmiar katalogu
PDF: 6,56 MB
 
 
Strona Główna | O firmie | Nasza Oferta | Sklep OnLine | Kontakt | Fundusze Unijne
Copyright 2013 www.prospero.net.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.
projekt i realizacja: iPolska.com.pl
 
PROSPERO - producent mebli, meble tapicerowane, meble do salonu, meble pokojowe, meble młodzieżowe, meble dziecięce, meble systemowe, meble do sypialni